Współpraca

Współpraca

Dlaczego warto?

Magistersztuki.pl to jedyne miejsce w polskiej blogosferze, w którym przeczytać można pisane lekko i z humorem teksty o sztuce: recenzje, wywiady, eseje oraz relacje.

Blog ma wymiar edukacyjny i opiniotwórczy. Motto strony to Sztuka życia sztuką. Autorka posiada wykształcenie artystyczne (krytyk sztuki, nauczyciel plastyki) oraz dziennikarskie.

Notki pojawiają się cyklicznie, regularnie uaktualniany jest profil na facebooku.

Odbiorcy

Czytelnicy to artyści, ale również wykładowcy, studenci i kandydaci na studia na uczelniach artystycznych oraz osoby zainteresowane kulturą wysoką.

Zakres tematyczny

Na blogu poruszam szereg zagadnień – od szeroko rozumianej sztuki (m.in. wystawy, kolekcjonowanie, tajniki twórczości), po filmy, książki, koncerty, Internet, podróże, studia na uczelniach artystycznych.

Dziedziny sztuki – malarstwo, rzeźba, rysunek, fotografia, grafika, design, sztuka w domu.

Oferta

Chętnie podejmę się współpracy w następujących formach:

– patronat nad wydarzeniem lub wystawą

– konkurs z nagrodami

– artykuły sponsorowane (galerie sztuki, domy aukcyjne, księgarnie, warsztaty artystyczne etc.) – wywiad lub tradycyjny artykuł

– recenzje, relacje, testy (albumy i książki o sztuce, design, wystawy; wydarzenia artystyczne – festiwale, konkursy, plenery; inicjatywy profesjonalne i studenckie; wyjazdy – koncerty, podróże artystyczne etc.)

Serdecznie zapraszam do kontaktu oliwia (at) magistersztuki.pl